Drzwi Erkado Koszalin

Drzwi wejściowe

do mieszkań

Drzwi wejściowe powinny być nie tylko wizytówką mieszkania, ale także powinny tłumić dochodzące z zewnątrz dźwięki, chronić przed zimnem i stanowić trudną do sforsowania przeszkodę dla włamywaczy. Drzwi wejściowe do mieszkań ERKADO spełniają wszystkie te wymogi. Wybierz drzwi w klasie antywłamaniowości RC2 lub RC3 oraz wybierz wygłuszenie: 30, 32, 38 lub 39dB.

Wygłuszenie

i ochrona

Wybierz klasę antywłamaniowości RC2 lub RC3, która stanowić będzie trudną do sforsowania przeszkodę. Wybierz swój pakiet wygłuszeniowy, który odpowiednio wytłumi Twoje mieszkanie.

dwdm - forteca budowa

Wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań możesz ozdobić jedną z wielu wariantów intarsji. Ich klasę widać już na pierwszy rzut oka. W zależności od rodzaju, pozycji na skrzydle oraz odcienia, wstawki te staną się obok wybranej klamki dopełnieniem całości.

Wyróżnij się

Przyszłość drzwi wejściowych do mieszkań

Na targach Warsaw Home 2023 firma ERKADO zaprezentowała nową linię rewersyjnych drzwi HERMAN. Drzwi z klatką schodową tworzą jedną płaszczyznę, otwierając się do wnętrza lokalu.

W zależności od wyboru koloru, modelu oraz w zależności od skonfigurowania opcji dodatkowych, możemy uzyskać ogromną ilość możliwych kombinacji Twoich drzwi.

Zapraszamy do naszego salonu, wytłumaczymy różnice, pokażemy rozwiązania i pomożemy podjąć decyzję.

A to wszystko przy dobrej kawie.

Dobry wybór

przy dobrej kawie

Drzwi ERKADO dostępne

„od ręki”

Tylko wybrane, prezentowane modele, w określonych rozmiarach, z wybranymi ościeżnicami i z konkretnymi opcjami wykończenia. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.