Drzwi Erkado Koszalin

Drzwi zewnętrzne

stalowe

Projekt bez nazwy (1)

W naszym salonie Klient jest najważniejszy, dlatego jesteśmy salonem PREMIUM drzwi stalowych ERKADO. W naszym salonie, drzwi możesz dotknąć, poznać rozwiązania i różnice technologiczne oraz zobaczyć rzeczywiste ich kolory na specjalnie przygotowanych „ścianach kolorów”. Wytłumaczymy i pomożemy podjąć decyzję. Pamiętaj, że drzwi zewnętrzne stalowe możesz zamówić na wymiar, zarówno jeżeli chodzi o wysokość jak i szerokość !!!

Wybór koloru

Podstawą przy wyborze drzwi jest ich kolor. Dlatego specjalnie dla Państwa w naszym Salonie przygotowaliśmy ściankę wystawową, gdzie w jednym miejscu, na wzornikach o formacie A4 zebraliśmy wszystkie dostępne kolory. 

Modele drzwi

Poniżej kilka przykładowych modeli. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą znajdziesz w katalogu.

AMBERG 1

HORN 1

SINGEN 1

WIENER 1

LUTTER 1

Technologia

Wybierz ciepłe, ciche i bezpieczne drzwi. Wszystkie drzwi zewnętrzne stalowe ERKADO spełniają normy rządowego programu „Czyste powietrze”. Spełniają też wymogi drzwi pasywnych.

THERMO 64

THERMO HOT 78

THERMO HOT 88

Detal ma znaczenie

Klamka czy pochwyt? Kolor Czarny, inox czy złoto? Wybór okuć i ich kształt oraz kolor ma kluczowe znaczenie w personalizacji Twoich drzwi.

Tyle możliwości…

Konfiguracja Twoich drzwi.

W naszym salonie, na specjalnych programie firmy Erkado, skonfigurujemy Twoje drzwi.

To Ty wybierasz model, kolor, opcje dodatkowe, doświetla i wiele innych parametrów… My zaś pokażemy jak będą wyglądać Twoje drzwi, wraz ze wszystkimi wymiarami podanymi co do milimetra.

Zapraszamy.

W zależności od wyboru koloru, modelu oraz w zależności od skonfigurowania opcji dodatkowych, możemy uzyskać prawie niezliczoną ilość możliwych kombinacji Twoich drzwi.

Zapraszamy do naszego salonu, wytłumaczymy różnice, pokażemy rozwiązania i pomożemy podjąć decyzję.

A to wszystko przy dobrej kawie.

Dobry wybór

przy dobrej kawie

Katalog drzwi zewnętrznych stalowych

Poznaj pełną ofertę drzwi stalowych zewnętrznych Erkado.

Pobierz aktualną wersję katalogu w formacie PDF lub odbierz jego wersję papierową w naszym Salonie.

Zapraszamy.